LPG    CEBO

Jaký systém LPG si vybrat

V našem autoservisu LPG nabízíme přestavby vozidelna LPG.
Jaký systém zástavby LPG si vybrat?

Záleží hlavně na tom, kolik peněz hodláte do přestavby na plyn LPG investovat a jaký typ motoru ve voze máte. V současné době se používají tři systémy přestavby na plyn LPG:

Přestavby na plyn, se systémem centrálního směšovače
Starší vozidla vybavené karburátorem si vystačí s jednoduchým systémem přestavby na plyn s centrálním směšovačem LPG, jehož hlavní výhodou je nízká cena, která začíná zhruba na 9500,-Kč. U vozidel se vstřikováním a řízeným katalyzátorem je třeba zařízení doplněné řídicí jednotkou LPG, jehož cena je od 17000,-Kč. Daní za jednoduchost přestavby na plyn a relativní láci těchto systémů jsou horší technické parametry – nižší výkon a vyšší spotřeba než u přestavby systémů na plyn LPG vyspělejších.

Systém sekvenčního vstřikování
Zatím nejsofistikovanějším systémem přestavby na plyn LPG vstřikování, určeným pro moderní automobily, je systém sekvenčního vstřikování plynu. Na rozdíl od předchozího systému přestavby na plyn, jsou zde trysky zajišťující vstřikování plynu do válců elektronicky řízeny. Při použití tohoto systému přestavby na plyn LPG, se spotřeba i výkon motoru při provozu na plyn blíží provozu na benzín. Cena za montáž přestavby LPG tohoto systému se pohybuje od 21000,- Kč u 4valcových motorů.

U sekvenčních systémů jsme schopni poskytnout zákazníkovi slevu na ceně.

Systém přímého vstřikování FSI,TSFI,GDI
FSI je skratka Fuel Stratified Injection - vrstvené vstřikování paliva.
TSFI je skratka pro motory s přímým vstřikem benzínu a vybavené turbodmychadlem.
GDI je skratka Gasoline Direct Injection.
Instalace se vstřikováním plynné fáze LPG pracuje v režimu 80% LPG a 20% benzínu.
Cena montáží se pohybuje od 35000,- Kč u 4valcových motorů.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one