LPG    CEBO
Dnes už není otázka, jakým autem jezdíme, ale na jakou pohonnou směs.

Co děláme proto, abychom nezatěžovali životní prostředí zplodinami výfukových plynů? Co děláme proto, abychom našim dětem předali lepší, čistější svět?

Ano, i my můžeme přispět k lepšímu životnímu prostředí.
Volte auto na plyn. Vyberte si takovou montážní firmu, která je schopná provést kvalitní přestavbu při dodržení ekologických i technologických parametrů vozidla, při maximální bezpečnosti zařízení.

Pro Vaše rozhodnutí je připravena naše firma LPG Cebo vše zrealizovat.

Proč LPG?

Protože:

Je ekologický

Protože hoří ekologičtěji než benzín. Ve výfukových plynech složky NOX představují pouze 20% oproti benzínu, kysličník uhličitý CO2 je nižší o 15% a nespálené HC představují zhruba polovinu jako při provozu na benzín. Hodnoty CO lze považovat za nulové. Přitom zplodiny LPG, s přijatelnějším chemickým složením jsou snadněji odbouratelné i při nižší teplotě katalyzátoru. Tím pádem je katalyzátor zatěžován méně.

Je levný

V dnešním, rychle se měnícím světě bychom měli klást větší důraz na rodinné a vlastní výdaje. Pokud se nedokážete přizpůsobit rostoucím cenám benzínu, tak se poohlédněte po lepším, levnějším řešení.

Je prověřený

Naše firma má dvanástileté zkušenosti se zástavbou alternativního pohonu LPG u nás doma i v zahraničí.

Je bezpečný

Všechna námi montovaná zařízení odpovídají legislativním předpisům a certifikátu ISO 9001

Z hlediska bezpečnosti jsou předpisy na zařízení mnohem přísnější než u dílů benzínového motoru. Jako příklad lze uvést, že nádrže jsou vyráběny ve schválených rozměrech a z oceli, oproti tomu jsou nádrže na benzín často z plastu.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one